Kā iznomāt dekorācijas?                 

1. Izvēlēties sev vēlamās dekorācijas 'Nomas katalogā'.

2. 'Ielikt grozā' vēlamo. 'Pirkumu grozā' norādīt nepieciešamo dekorāciju skaitu (pieejamais skaits norādīts aprakstā), izmēru un krāsu (ja ir šāda izvēle).

3. Kad "Pirkumu grozā" ieliktas nepieciešamās dekorācijas, nospiest pogu 'Pasūtīt'.

4. 'Pasūtījuma noformēšana' - aizpildīt formu. Ar * (zvaigznīti) norādīta obligātā informācija, kas tiek izmantota saziņai un rēķina noformēšanai.  Ja nepieciešams rēķins juridiskai personai, lūdzu, aizpildīt informāciju par 'Uzņēmumu vai organizāciju'. (Privātpersonām informācija par  'Uzņēmumu vai organizāciju' nav jāaizpilda.

5. 'Pasūtījuma noformēšana' formas lauciņā 'Papildu informācija', lūdzu, norādīt vēlamo dekorāciju saņemšanas laiku vai citu papildu info.

6. Kad visa nepieciešamā informācija norādīta, nospiest pogu 'Pirkt'. Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts apstiprinājums, ka pasūtījums saņemts.

7. Par vēlamo dekorāciju pieejamību pasākumam tiek nosūtīts apstiprinājums e-pastā vai informēts telefoniski. 

8. Nomas maksa norādīta par pasākumu. Ir iespēja dekorācijas paņemt pirms pasākuma un atdot nākamajā/aiznākamajā dienā, iepriekš par to vienojoties.

9. Pasūtījumu var saņemt Meža ielā 12, Baložos, Ķekavas novadā, iepriekš vienojoties par laiku. Neplīstošas nomas lietas iespējams saņemt DPD paku skapī vai Omniva pakomātā, iepriekš vienojoties. Piegādes izmaksas sedz klients.

10. Lielākā daļa dekorāciju ir 'Design de DIURA' radītas - no sirds un ar lielu rūpību, ieguldot daudzu stundu darbu, Tāpēc paldies par saudzīgu un godprātīgu attieksmi tās izmantojot savos svētkos.

Par skaistiem svētkiem! :)